Malwa_logo
OFICIÁLNÍ DISTRIBUTOR
Rottne logo
SERVISNÍ PARTNER ROTTNE
pewag-logo
OBCHODNÍ PARTNER

Servis lesní techniky

Poskytujeme servis lesní techniky v našem servisním středisku nebo kdekoliv na území ČR i v zahraničí. Naše servisní vozidla jsou plně vybavena a mimo jiné mají možnost připojení diagnostiky motorů John Deere. Zajišťujeme svářečské a zámečnické práce v terénu, opravy hydraulických systémů a pohonů, opravy elektrických a řídících systémů, opravy nezávislých topení, renovace kácecích hlavic, renovace a opravy čepových uložení. Renovace uložení spočívá ve vyvaření a následném vytočení zpět na původní nebo vámi požadovaný rozměr pro čep. Opravy čepových uložení a otvorů jsme schopni zajistit v rozměrech 35mm – 400mm.

Použité stroje

Zajišťujeme prodej použitých harvestorů a vyvážecích traktorů. Nabídku sestavujeme vždy individuálně dle vašich požadavků a aktuální nabídky na trhu.

Máte-li zájem o koupi stroje, neváhejte nás kontaktovat.

ikona-servis_resize
OBJEDNAT SERVIS

Náhradní díly a spotřební materiál

Dodáváme nové originální náhradní díly pro stroje značky Rottne a Albach. Dále nabízíme použité náhradní díly a větší mechanické části pro těžební stroje všech značek. Objednat si u nás můžete také veškerý spotřební materiál pro bezchybný chod vašeho stroje.

Příslušenství

Objednat si u nás můžete například lesní pneumatiky, protiskluzové řetězy, kolopásy nebo drapáky.

Máte-li zájem o toto nebo jiné příslušenství, neváhejte nás kontaktovat.

ikona-dily_resize
NÁHRADNÍ DÍLY